CRIF-czech.jpg

Novinky

Odborná konference Credit Risk 2011 za účasti specialistů CCB a CRIF

Problematika poptávky po úvěrových produktech, analýza úvěrových rizik, strategie jejich řízení a inkaso pohledávek jsou hlavní témata odborné konference Credit Risk 2011, kterou pořádá společnost SmithNovak ve středu 14. prosince 2011 v Praze.
 
Cílem celodenní intenzivní konference, určené pro český a slovenský management úvěrového rizika, je přinést ucelený pohled na problematiku úvěrového rizika, diskutovat o současných trendech a problémech, ukázat fungující případové studie a zároveň přinést příležitost k navázání nových kontaktů.  
 
Prezentovat nejnovější poznatky z oblastí jakými jsou zdroje zákaznických dat, skórovací karty, techniky modelování, ceny a přenos rizik, prognózování, monitorování a měření potenciálního rizika budou přední odborníci na problematiku úvěrového rizika např. z KB, ČSOB, KPMG, ČNB a Raiffeisen banky. Za CCB – Czech Credit Bureau na konferenci vystoupí výkonný ředitel Petr Kučera s tématem zabývajícím se současnými světovými trendy ve využívání externích dat z úvěrových registrů. Společnost CRIF bude zastoupená country managerem,  Pavlem Ramertem, který přednese příspěvek na téma Efekty zodpovědného zadlužování na řízení úvěrového rizika. Více informací naleznete webové stránce www.smithnovak.com.