S rozvojem digitalizace je důležité, aby firmy dokázaly správně identifikovat své uživatele a vhodně definovaly AML profil každého obchodního partnera. Tento proces se opírá o správná datová aktiva, kontroly a jednoduchost, aby byla zabezpečena dobrá uživatelská zkušenost a snížilo se reputační riziko.

Řešení společnosti CRIF umožňují komplexní přístup založený na datech, pokročilé analytice, poradenství, specializovaném školení, know-how a automatických řešeních v reálném čase, jako i na kontrolách vykonávaných týmy, které se specializují na KYC.

Detaily řešení

Business People 29 400

Správná a bezpečná identifikace osob a společností

CRIF se opírá o inovativní platformu kombinující různé technologie (video identifikaci, získávání dokumentů a další) a podporu specializovanými odborníky, která umožňuje identifikovat spotřebitele i malé a střední podniky v průběhu několika minut a umožňuje využít plně digitální procesy v různých odvětvích. Metody identifikace jsou plně v souladu s regionálními a místními regulačními požadavky.

Data a umělá inteligence pro zvýšení počtu prověřování

CRIF je schopný vykonávat vysoké množství prověřování v reálném čase a poskytnout okamžitý report (KYC report) včetně úplných informací o společnosti, skutečných vlastnících, grafu a kompletní sady kontrol AML, jako je například shoda AML seznamů, kontrola obchodních a geografických rizik, kontrola reputace a zmínek v médiích.

Business People 31 400
Business People 30 400

Pracovní postupy a ovládací panely pro zjednodušení práce

Špičkové pracovní prostředí je vytvořené s cílem prohloubení a možnosti zkoumání prověřování. Představuje řídící panel pro správu služby. Na základě specifických pravidel se vytváří automatické pracovní fronty. Priority, pracovní týmy, několikanásobná kontrola a autorizace nadřízenými jsou automaticky řízené systémem.

Klíčové výhody

Efektivita

Větší efektivita pro uživatele díky rychlým výsledkům pro standardní a jednoduché KYC, které je pokryté plně automatickým reportem.

Dostupné komplexní a mezinárodní KYC

Manažerské reporty

Poskytování přehledu, KPI, měření a všechno potřebné na řízení a vedení procesu KYC na centrální úrovni.

Optimalizace a zrychlení

Onboarding a úvěrové procesy, snížení nákladů a harmonizace rizikové profilu v rámci bankovních skupin anebo obchodních partnerů.

Intesa Sanpaolo vylepšila zákaznickou zkušenost pokročilými nástroji a procesy vzdálené identifikace

KLIENT: Intesa Sanpaolo je největší bankovní skupinou v Itálii s významnou mezinárodní působností. Její obchodní model z ní dělá evropského lídra v oblasti správy majetku, ochrany a poradenství a zaručuje její silné zaměření na digitální oblast. Její závazek v oblasti ESG předpokládá do roku 2025 udržitelné financování ve výši 115 miliard € a příspěvky ve výši 500 milionů € na podporu osob v nouzi.

POTŘEBY: Rozšířit zákaznickou základnu, segment mileniálů a potenciálních zákazníků prostřednictvím stále integrovanější multikanálové platformy.

ŘEŠENÍ: Analyzátor podvodů a optimalizace obchodních procesů.

VÝSLEDKY: Zjednodušení a automatizace celé zákaznické cesty a zkrácení doby prodeje s celkovým ročním nárůstem počtu zákazníků o 20 %.

"Díky systému CRIF se podařilo zjednodušit a automatizovat cestu zákazníka, což výrazně zkrátilo dobu prodeje, ale nezanedbalo kontrolu proti podvodům a kontrolu skutečných vlastníků. Transformační proces, který Intesa Sanpaolo provedla, vedl k celkovému nárůstu omnichannel zákazníků. v období 2014-2016 rovných 20 % ".

Gianfranco Demuru, Channel Service Manager v Intesa Sanpaolo

 

Toyota si vybrala služby od společnosti CRIF pro profilování a vyhodnocování prodejců a zákazníků v oblasti boje proti praní špinavých peněz

KLIENT: Toyota Financial Services podporuje udržitelnou mobilitu navrhování a zaváděním inovativních finančních služeb a vysoko přizpůsobitelných nákupních řešení, které uspokojí všechny potřeby mobility.

POTŘEBY: Dodržování předpisů při řádném ověřování a profilování obchodníků a zákazníků v oblasti boje proti praní špinavých peněz s minimálním dopadem na procesy řízení úvěrů.

ŘEŠENÍ: Idea Profialtura AML a CRIF AML Report

VÝSLEDKY: Prověření prodejců, úspora času a nákladů, sledování zákazníků a podávání zpráv mateřské společnosti.

"Díky CRIF jsme použili objektivní ukazatel rizika praní špinavých peněz (přizpůsobený našim provozním a compliance specifikům) při prověřování obchodníků s přímou úsporou času a nákladů a bez provozních dopadů na due diligence aktivity. Jsme velmi spokojeni s výsledky dosaženými v prvních měsících používání ".

Daniele Bello, Legal Manager Toyota Financial Services

Další řešení

Customer Journey As A Service 1500

Platforma Lending Journey

Zjistit více
Remote Collaboration 1500

Onboarding a spolupráce na dálku

Zjistit více
Customer Engagement Business Development 2000

Zapojení zákazníků a rozvoj podnikání

Zjistit více
Platform Mestiere 2000

Komplexní platforma pro správu úvěrů

Zjistit více