Při aktuálním rychlém vývoji technologií není digitalizace volbou, ale nutností. Při digitalizaci klasických procesů (například žádosti o úvěr), je pro banky a finanční instituce výzvou hned několik faktorů.

Díky komplexnímu souboru dat, analytiky a nejmodernějším technologickým řešením CRIF může banky a finanční společnosti v digitalizaci procesů podpořit tak, že jim umožní využít všechny příležitosti, které přináší otevřené inovace a digitální transformace.

Naše řešení umožňuje spojit schopnosti společnosti CRIF, finančních institucí a třetích stran, čímž se výrazně zkracuje doba uvedení na trh a snižují se náklady. Takto vzniká rychlé, inteligentní a zároveň bezpečné zákaznické prostředí.

Pokrytá odvětví

Detaily řešení

Business People 23 400

Komplexní digitální řešení pro úvěrové procesy

CRIF Lending Journey platforma je white label end-to-end řešení, které umožňuje finančním subjektům nabídnout zákazníkům kompletní digitální řešení a zároveň využít potenciál vícekanálových interakcí, aby všechno zvládli sami nebo s asistencí.

Jednotlivci i firmy, noví i existující zákazníci takto mohou využívat rychlejší, jednodušší a intuitivnější práci s aplikacemi v souladu se svými očekáváními od digitálních nástrojů.

CRIF Lending Journey Platform je založena na inovativním technologickém rámci „Journey as as Service“, která je cloudově nativní, otevřená a založená na API, což ulehčuje integraci s IT systémy.

Do platformy jsou integrována data, znalosti a služby nabízené společností CRIF, jako jsou například. digital onboarding, KYC/KYB, open banking a hodnocení úvěruschopnosti pomocí umělé inteligence.

Klíčové výhody

User experience na vysoké úrovni

Digitální procesy

Plně digitální procesy umožňují poskytnout úvěr v průběhu několika minut.

Úvěruschopnost

Inovativní hodnocení úvěruschopnosti žadatelů o úvěr.

Snížení akvizičních nákladů o 50 %

A to ve srovnání s tradičním procesem hodnocení žádostí.

Snížení míry nesplácení o 10 %

A to ve srovnání s tradičním procesem, tedy s podáváním žádostí na pobočkách.

Další řešení

Remote Collaboration 1500

Onboarding a spolupráce na dálku

Zjistit více
Customer Engagement Business Development 2000

Zapojení zákazníků a rozvoj podnikání

Zjistit více
Platform Mestiere 2000

Komplexní platforma pro správu úvěrů

Zjistit více
Identification Anti Fraud 1500

Služby v oblasti identifikace, AML a boje proti podvodům

Zjistit více