Obchodní informace jsou pro firmy užitečným podpůrným nástrojem. Jsou jedním z jejich pilířů, protože data a informace o partnerech nebo obchodních konkurentech jsou ve všech firmách klíčové. Mít přesné a podrobné informace je důležité, když se musíme rozhodnout, s jakými partnery se pustit do obchodu, od kterých dodavatelů nakupovat nebo jak přistupovat k řízení obchodních rizik.

Je nezbytné vyhodnotit solventnost a obchodní spolehlivost, aby bylo možné získat konkrétnější pohled z hlediska řízení rizik. Je důležité znát celkové zdraví společnosti a celého portfolia, aby bylo možné zjistit, který partner by mohl být rizikový a měl by být důsledněji monitorován.

Detaily řešení

Business People 3 320

Jaké služby obchodní informace nabízejí?

Obchodní informace CRIF převádí do nástrojů, které pomáhají minimalizovat rizika spojená s podnikáním. Shromážděná data umožní zjistit platební morálku, firemní vazby a pomáhají dokreslit celkový obrázek o prověřované společnosti.

Klíčové výhody

Řízení rizik

Hodnoceni solventnosti a spolehlivosti obchodního partnera umožňuje širší a lepší pohled na řízení rizik.

Kreditní report

Rozsáhlý kreditní report pomáhá poznat, jaký je stav společnosti a s jistotou vybrat jen ty, které jsou vhodné ke spolupráci.

Portfolio

Jedinečný nástroj pro hloubkovou analýzu klientského portfolia, který lépe pomůže rozkrýt případné překážky v rozvoji podnikání.

Převedení kreditních zásad do provozních nástrojů

Integrace obchodních informací do interních systémů a snadná analýza obchodních partnerů v běžně používaném nástroji.

Další řešení

Credit Bureau Data Pool 1000

Data z registrů

Zjistit více
Marketing Services 1500

Marketingové služby

Zjistit více
Esg Services Information 1500

Služby a informace v oblasti ESG

Zjistit více