TISKOVÁ ZPRÁVA, 3/1/2012

Luďka Raimondová působí v oblasti public relations, komunikace a marketingové komunikace více než 18 let. Ve společnosti CCB – Czech Credit Bureau, a. s., zodpovídá za externí i interní komunikaci, marketingovou komunikaci a marketing. Aktivně se podílí i na komunikaci a marketingu společnosti CBCB – Czech Banking Credit Bureau, a. s., a LLCB – Leasing & Loan Credit Bureau, z. s. p. o., kde má na starosti jak korporátní aktivity, tak i vedení komunikace souvisejících produktových projektů.
 
„Finanční segment je vždy zajímavý jak z pohledu komunikace, tak marketingu. Mým primárním cílem je udržet a dále zvyšovat reputaci společnosti na trhu a aktivně se podílet na prohloubení komunikačních aktivit s B2B segmentem. V letošním roce to bude i rozšíření komunikace s konečnými uživateli služeb. To jsou aktivity, které posunou jak mě, tak věřím, že i společnost hodně dopředu,“ řekla Luďka Raimondová.
 
Luďka Raimondová pracovala jak v PR a komunikačních agenturách, tak působila i v mezinárodních korporacích. Čtyři roky také vedla jako výkonná ředitelka profesní oborové sdružení APRA (Asociace Public Relations Agentur) a PR Klub. Je absolventkou Provozně ekonomické fakulty Vysoké školy zemědělské (Česká zemědělská univerzita) v Praze a Masové komunikace na Univerzitě Karlově na Fakultě sociálních věd. Je vdaná, má syna, a ve volném čase se věnuje rekreačně sportu, především cyklistice, ráda čte.