CRIF-czech.jpg

Spotřebitelé

Potřebujete refinancovat úvěr? Nevíte, jaká je vaše úvěrová situace? Potřebujete zjistit, jak na vás pohlíží finanční instituce při žádosti o půjčku?

Klientské centrum

Společnost CRIF provozuje Klientské centrum CRIF, které slouží pro klienty Bankovního a Nebankovního registru klientských informací, pro klienty Registru platebních informací a Registru poradců ELIXIR. Každá fyzická osoba, fyzická osoba podnikající a právnická osoba může požádat o výpis z těchto registrů. Klientské centrum informuje klienty podle požadavků Zákona o ochraně osobních údajů a Zákona o bankách. Prostřednictvím Klientského centra lze podat žádost o opravu nepravdivých či nepřesných údajů, které jsou v registrech evidovány.

V Klientském centru můžete zřídit také všechny služby, které jsou poskytovány prostřednictvím portálu kolikmam.cz. Registraci do portálu vyřídíte na počkání, můžete zažádat o výpis exekucí z Centrální evidence exekucí nebo si můžete aktivovat službu NetAgent.

Operátoři klientského centra vám rádi vysvětlí náležitosti související s jednotlivými výpisy a v případě potřeby poradí, jak vzniklou situaci řešit.

___

Zákaznická linka: +420 844 111 777
Email: klient@crif.com
Datová schránka:  R4QDCBE

Kolikmam.cz

S kolikmam.cz získáte ucelený přehled finančních závazků a hodnocení vaší bonity s přesahem do minulosti. Výpisy z registrů, exekuce, monitoring osobních dat na internetu i balíček komplexní péče o finanční zdraví #Kolikmam365, máte k dispozici okamžitě po registraci do portálu.

___

Zákaznické linka: +420 844 111 777
E-mail: helpdesk@kolikmam.cz

Kolikmam.cz

Produkty

Všechny naše produkty a služby podporují finanční gramotnost. Jsou průkazem vaší důvěryhodnosti. Jejich prostřednictvím můžete kontrolovat své údaje a sledovat svoji bonitu na úvěrovém trhu.

Výpis z BRKI

Přehled všech vašich půjček a závazků, které vám poskytly banky.

Výpis z NRKI

Přehled všech vašich půjček a závazků, které vám poskytly finanční instituce.

Společný výpis z BRKI a NRKI

Přehled všech vašich závazků vůči členům BRKI a NRKI.

Výpis z REPI

Výpis REPI obsahuje informace, které jsou uvedeny v Registru platebních informací REPI.

Výpis ELIXIR

Výpis REPI obsahuje informace, které jsou uvedeny v registru poradců ELIXIR.

Výpis exekucí

Přehled indikativních informací o konkrétních exekučních řízeních.

Kolikmam365

Balíček služeb, díky kterému máte své finanční závazky pod kontrolou.

MůjKredit

Výpis z veřejných a neveřejných zdrojů určený k potvrzení důvěryhodnosti žadatele. 

NetAgent

Monitorovací služba na ochranu osobních dat na internetu.