CRIF-czech.jpg

End-to-end knowledge company

Informace, řešení, outsourcing a zpracování, hodnocení...


30+ zemí s přímými operacemi
70+ společností
5000+ odborníků na vaší straně

crif.png Konzultace

Za účelem komplexního uspokojení potřeb zákazníků a splnění jejich specifických požadavků nabízí CRIF své odborníky. Jejich znalosti a zkušenosti pomohou vždy najít nejlepší řešení.

crif.png Data a analýzy

Spolehlivé informace jsou základem rozhodovacího procesu a jednou z podmínek pro dosažení konkurenční výhody. Množství dat, kvalitní analýza a optimalizace procesů vede ke zlepšení obchodních výsledků.

crif.png Produkty

Nabízíme produkty v oblasti řízení úvěrů a rizik i produkty na podporu rozhodovacích procesů. Díky nejnovějším technologiím, know-how a mezinárodnímu týmu specialistů umožňujeme klientům efektivní správu financí.

crif.png Řešení

CRIF nabízí svým klientům řadu řešení, která zvyšují bezpečnost na trhu finančních služeb a pomáhají předcházet neetickému nebo nezákonnému chování.

crif.png Digitální platforma

CRIF.Digital je otevřená platforma pro spolupráci, která vám umožní urychlit digitální transformaci, vyvinout uživatelskou zkušenost a vygenerovat rychlý inovační proces.

crif.png Transformation services

Know-how, analytické, školicí a regulační dovednosti odborníků, špičkové IT technologie a znalosti. Kompletní řešení s analýzou dat, poradenstvím v oblasti řízení a správy rizik.

Novinky

Více

Tiskové zprávy

Více

Kontakty

V případě, že máte zájem o další informace, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Kontakty

CRIF Academy

CRIF Academy je komplexní vzdělávací program určený primárně pro obchodní partnery společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. 

crifacademy.cz

Linkedin

Chcete-li zůstat v obraze, sledujte aktuální zpravodajství, výzkumy a iniciativy společnosti CRIF ve světě. 

Linkedin