Veřejnost

Služby pro spotřebitele

nabízíme služby v následujících oblastech

výpisy z registrů BRKI, NRKI, REPI, ELIXIR
výpis z CEE 
nadstavbové služby s přidanou hodnotou

Služby pro spotřebitele

Společnost CRIF - Czech Credit Bureau provozuje Klientské centrum CRIF, které slouží pro klienty Bankovního a Nebankovního registru klientských informací, pro klienty Registru platebních informací a Registru poradců ELIXIR. Každá fyzická osoba, fyzická osoba podnikající a právnická osoba může požádat o výpis z těchto registrů. Klientské centrum informuje klienty podle požadavků Zákona o ochraně osobních údajů a Zákona o bankách. Prostřednictvím Klientského centra lze podat žádost o opravu nepravdivých či nepřesných údajů, které jsou v registrech evidovány.

klientske centrum Klientské centrum

V Klientském centru CRIF - Czech Credit Bureau získáte výpisy z registrů BRKI, NRKI, REPI a ELIXIR. Zažádat můžete i o detailní výpis z evidence exekucí na sebe či jinou fyzickou a právnickou osobu. Dále se můžete zaregistrovat do protálu kolikmam.cz a vyřídit všechny potřebné dokumenty on-line. 

Klientské centrum

kolikmam.cz Kolikmam.cz

Webový portál, na kterém získáte po registraci Výpisy z registrů v on-line podobě za zvýhodněnou cenu. Dále získáte výpis z evidence exekucí nebo můžete aktivovat některou ze služeb nad daty registrů BRKI a NRKI. Aktivovat můžete službu Hlídám si, kolik mám nebo NetAgent.  

kolikmam.cz
KC.jpg (1)

Otevírací doba

Pondělí

9:00 - 18:00

Úterý

8:00 - 17:00

Středa

9:00 - 18:00

Čtvrtek

9:00 - 17:00

Pátek

9:00 - 16:30