Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
CRIF
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis. Jediným akcionářem společnosti skupina CRIF, která byla založená v roce 1988 v italské Bologni a v současné době jde o jednoho z největších provozovatelů úvěrových registrů a systémů pro podporu úvěrového rozhodování na světě.
Úvěrový Barometr

​ 
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
Aktuální téma

CreditFlow

CreditFlow je produkt, který umožňuje propojení se systémy na podporu rozhodování, interními i externími datovými zdroji a přiřazování aktivit různým rolím v rámci organizace (společnosti). CreditFlow tak nabízí to pravé řešení pro efektivnější a modernější řízení veškerých procesů při schvalování úvěrů.
Cribis Mobile

  Novinky

TISKOVÁ ZPRÁVA, 17/06/2015
​Aktuální statistiky Bankovního a Nebankovního registru klientských informací ukazují, že koncem prvního čtvrtletí 2015 si oproti stejnému období vloni vzalo spotřebitelský úvěr o 27 tisíc lidí více.
 
PRAHA, 16/06/2015
​Konference EUROBANKING 2015 se konala v od 31. května do 1. června v Praze a v Mladé Boleslavi a společnost CRIF Czech Credit Bureau byla jedním z hlavních partnerů a organizátorů setkání.
 

Užitečné informace


CRIF Events Worldwide

Events Worldwide