Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
CRIF
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis. Jediným akcionářem společnosti skupina CRIF, která byla založená v roce 1988 v italské Bologni a v současné době jde o jednoho z největších provozovatelů úvěrových registrů a systémů pro podporu úvěrového rozhodování na světě.
Úvěrový Barometr

​ 
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
Aktuální téma

Skóring - vymáhání pohledávek


Modely specializované na vymáhání pohledávek (Collection Scoring) se rozdělují podle stádia delikvence (rané, střední, pozdní) a umožňují především nákladově efektivnější řízení delikventních zákazníků, a to od prvních signálů o zpoždění platby (30 - 60 dní) až po řízení ztrát.
Cribis Mobile

  Novinky

TISKOVÁ ZPRÁVA, 13/11/2014
​Rozdíl dosáhl 7,5 miliardy Kč - společnosti s ručením omezeným využily možnost nižšího základního vkladu, akciové společnosti více šetří
 
TISKOVÁ ZPRÁVA, 11/11/2014
​Od roku 2008 již zbankrotovalo téměř 24 000 firem. Velmi nebezpečný je obchodní styk s každou dvanáctou obchodní společností. Nový portál www.informaceofirmach.cz zpřístupní zdarma vybraná data a varovné informace o 4 milionech českých a slovenských subjektů.
 

Užitečné informace


CRIF Events Worldwide

Events Worldwide