Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
CRIF
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis. Jediným akcionářem společnosti skupina CRIF, která byla založená v roce 1988 v italské Bologni a v současné době jde o jednoho z největších provozovatelů úvěrových registrů a systémů pro podporu úvěrového rozhodování na světě.
Úvěrový Barometr

​ 
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
Aktuální téma

Rating MSP

Malí a střední podnikatelé hrají významnou roli v národním hospodářství a významně se podílejí na hrubém domácím produktu. Jejich role při vytváření obchodních podmínek je však leckdy ztížená, a to zvláště při vyjednávání s bankami, velkými korporacemi či státní a veřejnou správou. Společnost CRIF – Czech Credit Bureau se podílí na projektu Hospodářské komory hl. města Prahy Rating MSP, kde se pracuje s modely pro ekonomické hodnocení malých a středních podniků. 

Cribis Mobile

  Novinky

TISKOVÁ ZPRÁVA, 14/10/2014
​Aktuální trendy v oblasti zodpovědného zadlužování ukazují na skutečnost, že muži spíše než ženy rozhodují o náročnějších finančních produktech, jako jsou například hypotéky.
 
Bologna (Itálie), Dubaj (Spojené arabské emiráty), 10/10/2014
​Společnost CRIF oznámila, že od Dun & Bradstreet South Asia Middle East Limited („DBSAME“) kupuje společnost Dun & Bradstreet UAE, která řídí obchodní aktivity Dun & Bradstreet ve Spojených arabských emirátech.
 

Užitečné informace


CRIF Events Worldwide

Events Worldwide