Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
CRIF
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis. Jediným akcionářem společnosti skupina CRIF, která byla založená v roce 1988 v italské Bologni a v současné době jde o jednoho z největších provozovatelů úvěrových registrů a systémů pro podporu úvěrového rozhodování na světě.
Úvěrový Barometr

​ 
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
Aktuální téma

Skóringové modely


Skóringové modely představují aplikaci osvědčených statistických analýz v bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikacích a dalších oblastech za účelem kvantifikace rizika spojeného s určitým segmentem klientů či produktem.

Modely řídí vztahy se zákazníky od zacílení, přes akvizici a portfolio management až po vymáhání pohledávek. Umožňují tak hodnocení úvěrového rizika i tvorbu marketingových a vymáhacích strategií.
Cribis Mobile

  Novinky

TISKOVÁ ZPRÁVA, 08/09/2014
​Nejvíce nových firem vzniklo v Praze a v Libereckém kraji. Mezi podnikateli jsou nejžádanější firmy z oblasti vědy a techniky, propad naopak hlásí společnosti zabývající se dopravou
 
TISKOVÁ ZPRÁVA, 04/09/2014
​Počet lidí s úvěry na bydlení se významně zvýšil, berou si v průměru menší částky.
 

Užitečné informace


CRIF Events Worldwide

Events Worldwide