Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
CRIF

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis. Jediným akcionářem společnosti skupina CRIF, která byla založená v roce 1988 v italské Bologni.

27 zemí s přímými aktivitami | 58 společností 
3 600 profesionálů, kteří Vás podpoří   

Úvěrový Barometr

​ 
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
Aktuální téma

Skóringové modely


Skóringové modely představují aplikaci osvědčených statistických analýz v bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikacích a dalších oblastech za účelem kvantifikace rizika spojeného s určitým segmentem klientů či produktem.

Modely řídí vztahy se zákazníky od zacílení, přes akvizici a portfolio management až po vymáhání pohledávek. Umožňují tak hodnocení úvěrového rizika i tvorbu marketingových a vymáhacích strategií.
Cribis Mobile

  NovinkyBologna (Itálie), Moskva (Rusko), Kaliningrad (Rusko)
Společnost CRIF dnes oznámila akvizici Microfinance Technologies Center (MTC) v Rusku - což je rostoucí aktér v oblasti služeb zaměřených na posuzování úvěrového rizika v sektoru mikrofinancování.
 

Užitečné informace


CRIF Events Worldwide

Events Worldwide