Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
CRIF
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis. Jediným akcionářem společnosti skupina CRIF, která byla založená v roce 1988 v italské Bologni a v současné době jde o jednoho z největších provozovatelů úvěrových registrů a systémů pro podporu úvěrového rozhodování na světě.
Úvěrový Barometr

​ 
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
Aktuální téma

Skóring - vymáhání pohledávek


Modely specializované na vymáhání pohledávek (Collection Scoring) se rozdělují podle stádia delikvence (rané, střední, pozdní) a umožňují především nákladově efektivnější řízení delikventních zákazníků, a to od prvních signálů o zpoždění platby (30 - 60 dní) až po řízení ztrát.
Cribis Mobile

  Novinky

Hamburg, Německo, 29/02/2016
​​Globální informační společnost CRIF, se sídlem v italské Bologni, převzala od předchozích akcionářů Euler Hermes (50,1%) a EOS (49,9%) firmu Bürgel. Společnost CRIF tak pokračuje ve své dlouhodobé strategii růstu a expanze.
 
PRAHA, 18/01/2016
​Celková likvidita se u sledovaných firem v období od roku 2011 do roku 2014 zvyšovala.
 

Užitečné informace


CRIF Events Worldwide

Events Worldwide