Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
CRIF
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau je zakladatelem Bankovního a Nebankovního úvěrového registru v České republice. Dodává také řešení pro řízení úvěrových rizik, provozuje nástroje pro ratingová / scoringová hodnocení různých subjektů a poskytuje informace o firmách prostřednictvím portálu Cribis. Jediným akcionářem společnosti skupina CRIF, která byla založená v roce 1988 v italské Bologni a v současné době jde o jednoho z největších provozovatelů úvěrových registrů a systémů pro podporu úvěrového rozhodování na světě.
Úvěrový Barometr

​ 
Společnost CRIF – Czech Credit Bureau
Aktuální téma

Rating MSP

Malí a střední podnikatelé hrají významnou roli v národním hospodářství a významně se podílejí na hrubém domácím produktu. Jejich role při vytváření obchodních podmínek je však leckdy ztížená, a to zvláště při vyjednávání s bankami, velkými korporacemi či státní a veřejnou správou. Společnost CRIF – Czech Credit Bureau se podílí na projektu Hospodářské komory hl. města Prahy Rating MSP, kde se pracuje s modely pro ekonomické hodnocení malých a středních podniků. 

Cribis Mobile

  Novinky

TISKOVÁ ZPRÁVA, 07/04/2014
​Přemysl Cenkl nastoupil od 1. dubna na pozici Marketing and Sales Support Director ve společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a.s. 
 
TISKOVÁ ZPRAVA, 02/04/2014
​Bankrotů živnostníků bylo v březnu vyhlášeno 613, o 39 více než před měsícem.
 

Užitečné informace


CRIF Events Worldwide

Events Worldwide