Váš globální partner na dynamických trzích
Váš globální partner na dynamických trzích
 
Díky hlubokým znalostem a zkušenostem nabízí CRIF komplexní a vysoce integrovaný přístup k rozhodování. Účinně kombinuje úvěrové výkaznictví, podpůrné modely rozhodování, manažerská řešení, poradenství, outsourcing, software a globální obchodní informační systémy.
S touto kompletní škálou dovedností dokáže CRIF nabídnout pokročilá řešení pro každou fázi cyklu vztahů se zákazníky – od strategického plánování přes zamezování podvodům, akvizice a řízení portfolia až po vymáhání pohledávek. Poskytuje tak v současné době konkurenční výhodu.
 
CRIF je předním poskytovatelem bankovních úvěrových informací v kontinentální Evropě, jedním z hlavních světových hráčů nabízejících integrované služby a řešení v oblasti obchodních informací a úvěrového a marketingového řízení a je zahrnuta do prestižního žebříčku FinTech 100, který sdružuje přední světové poskytovatele technologií pro odvětví finančních služeb.
Služby CRIF v současné době každodenně využívá 6 300 bank a finančních společností a 44 000 firem v 50 zemích.
 
CRIF je nezávislá společnost, přičemž 90 % jejího kapitálu ovládají zakládající členové a manažeři a zbývajících 10 % přibližně různé úvěrové instituce. Do druhé jmenované skupiny patří i tři mezinárodní banky, které jsou spoluvlastníky již od 90. let. Konkrétně se jedná o BNL-BNP Paribas, Deutsche Bank a Banco Popolare (tj. největší italská družstevní úvěrová instituce).

V roce 2016 dosáhly celkové tržby skupiny CRIF výše 480 milionů eur. Vlastní kapitál činil 176,2 milionů eur.
 
  • 27  zemí s přímými aktivitami
  • 58  společností
  • 3 700 profesionálů, kteří Vás podpoří