Informace o firmách
Informace o firmách

Cribis webová aplikace

Cribis je spolehlivý datový zdroj o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 43 přehledně unifikovaných a komplexních informačních zdrojů.

Cribis každému uživateli ušetří zejména jeho čas díky komfortnímu přístupu k užitečným informačním zdrojům umístěných v jedné strukturované databázi a také možnostem efektivního zpracování informací podle jeho individuálních potřeb.

Klíčové výhody webové aplikace Cribis
Veškerá data podnikatelských subjektů v ČR jsou propojená s daty podnikatelských subjektů v SR na jednom místě s jedinečnou formou jejich unifikace, zpracování a informačními výstupy pro klienty.
 
Možnost individuálního nastavení obsahu i databázových funkcí při práci s daty o podnikatelských subjektech přesně podle potřeb klientů.
 
Velmi široké spektrum několika desítek datových zdrojů na jednom místě včetně neveřejných pohledávkových dat od inkasních agentur a z uzavřených skupin uživatelů. Kromě jiného také s možností jejich využití pro přesnou identifikaci osob.
 
Možnost průběžné interaktivní práce s diagramy vazeb podnikatelských subjektů a fyzických osob v čase spolu s možností zobrazování negativních informací o podnikatelských subjektech v ČR a SR přímo v diagramu vazeb.
 
Přímé propojení z databáze Cribis na data z Centrální evidence exekucí a na informace z Katastru nemovitostí.
 
Flexibilní rozsah monitoringu důležitých informací ve firmách, fyzických osob podnikatelů a fyzických osob s možností průběžného ubírání anebo přidávání klientem sledovaných subjektů.
 
Průběžná integrace nových datových zdrojů podle potřeb klientů.
 
Více informací najdete na www.informaceofirmach.cz
 
 

Mobilní aplikace Cribis Mobile

Mobilní aplikace Cribis Mobile čerpá informace o českých firmách z aplikace Cribis a je určena pro operační systém iOS (iPhone, iPad, iPod) a platformu Android (telefony, tablety). Nabízí souhrnné informace o firmách nutné pro podporu profesionálního řízení rizik. Je dostupná v češtině a angličtině.

Mobilní aplikace Cribis Mobile je zdarma dostupná v App Store, Google Play a Samsung Apps a poskytuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z více jak 40 důvěryhodných informačních zdrojů.

Cribis Mobile přináší obchodní informace, které jsou základem pro okamžitou orientaci v ekonomických poměrech potenciálních obchodních partnerů. V bezplatné verzi získá uživatel základní informace o hledané společnosti. Podrobné ekonomické informace, schémata vlastnických vazeb a monitoring vybraných společností jsou dostupné pouze po zaplacení předplatného.

Více informací najdete na www.informaceofirmach.cz

 

Služba SkyMinder – reporty zahraničních firem

SkyMinder je mezinárodní služba, která je jako volitelný modul k dispozici v rámci aplikace Cribis. Umožňuje přístup k finančním a obchodním informacím o více než 200 milionech společností z 230 zemí a území světa. Díky službě SkyMinder získáte přístup k finančním, kreditním i obchodním informacím o firmách sídlících v Evropě, v Asii, v Africe nebo v Latinské Americe.
 
Více informací najdete na www.informaceofirmach.cz