CRIF Academy
CRIF Academy

V březnu 2014 zahájila v České republice svoji činnost CRIF Academy navazující na vzdělávací platformu CRIF Academy v Itálii, která má již dvanáctiletou úspěšnou mezinárodní tradici.
 
 
Komu jsou aktivity CRIF Academy určeny
CRIF Academy je komplexní vzdělávací program určený uživatelům Bankovního a Nebankovního registru klientských informací, registru poradců ELIXIR a obchodní partnery společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.
Základní řada seminářů je určena pracovníkům risk managementu (underwritery), verifikačních oddělení, pracovníkům operačních rizik, fraud managementu, compliance, útvarů vymáhání, back office apod.
 
 
Co je obsahem seminářů
Aktivity CRIF Academy jsou zaměřeny zejména na problematiku řízení rizika, prevence podvodů, využívání externích informačních zdrojů včetně úvěrových registrů, vymáhání pohledávek, insolvenční řízení a řešení otázek vyplývajících z právních předpisů vztahujících se k dané problematice.
 
Zájemci si mohou vybírat ze standardní nabídky seminářů a v případě zájmu je jim vytvořen seminář na míru odpovídající jejich požadavkům. Semináře lze uspořádat jak pro jednotlivé firmy, tak pro skupiny firem či pracovníků požadujících seminář na stejné téma.
 
 
Jak často jsou semináře pořádány
Semináře jsou pořádány přibližně 1x měsíčně a zájemci je mohou využívat buď samostatně, nebo je lze spojit do logických celků, čímž si účastníci zajistí komplexnější vzdělávání v oblasti řízení rizika, prevence podvodů a úvěrových registrů.
 
 
Kdo odborně vede semináře
CRIF Academy využívá školitele z praxe, kteří jsou uznávaní ve svém oboru. Součástí profesionálního týmu jsou manažeři či specialisté z finančních institucí a renomovaní odborníci z oblasti práva. Díky tomu dochází na školeních CRIF Academy k otevřeným diskusím a výměně zkušeností, zajímavých pro účastníky kurzů a zároveň přinášejících užitečnou zpětnou vazbu přednášejícím.
 
 
Podrobnější informace
Více informací naleznete na webových stránkách www.crifacademy.cz, na kterých máte možnost provést i registraci. Chcete-li být pravidelně informováni o novinkách z CRIF Academy, stáhněte si zdarma našeho průvodce s pomocí následujícího QR kódu.

 

 
 
Sledujte nás i ve svém mobilu
Mobilní průvodce CRIF Academy Vám umožňuje mít informace o všech aktivitách tohoto programu neustále ve svém mobilu. K dispozici jsou informace o:
  • novinkách, které pro Vás připravujeme nebo o kterých se mluví,
  • konkrétních školeních / workshopech vč. kompletního programu,
  • našich přednášejících / specialistech,
  • navigaci do našich školících center,
  • možnosti on-line registrace na jednotlivé akce.
V případě, že jste registrovaným účastníkem některé z našich akcí, pak Vám po spárování s elektronickou vstupenkou na právě probíhající akci průvodce nabízí čerpání řady dalších bonusových informací a funkcí jako například:
  • on-line networking (komunikujte efektivně s ostatními účastníky našich akcí),
  • včasné notifikace na případné změny v programu akcí,
  • účast v on-line soutěžích nebo kvízech, které mohou být zařazovány do programu školení.